بزرگترین رسانه تخصصی در زمینه دانلود مود های بازی

دانلود بازی Farming Simulator 19 برای کامپیوتر
نویسنده: samannosrati1378
30 می 2020

سری Farming Simulator، یک تجربه‌ی شبیه‌سازی کشاورزی را به شما ارائه می‌دهد و Farming Simulator 19، با تقویت بخش گرافیکی خود، تجربه‌ای بسیار طبیعی‌تر را به شما ارائه می‌دهد. در این بازی شما می‌توانید با ماشین‌های بزرگ کشاورزی، به کاشت و برداشت محصولات کشاورزی بپردازید. دنیای بازی به صورت جهان آزاد است و در قالب دوربین سوم شخص جریان دارد. این بازی توسط Giants Software توسعه یافته و Focus Home Interactive آن را روانه‌ی بازار کرده است.

در این نسخه، تمرکز بیشتری بر روی ماشین‌های کشاورزی شده است و تقریبا از تمام کمپانی‌های بزرگ ماشین‌آلات کشاورزی، ماشینی در بازی قرار گرفته است که مهم‌ترین آن، John Deere است که یکی از بزرگ‌ترین سازندگان ماشین آلات کشاورزی به شما می‌رود و در این نسخه، به تازگی به بازی اضافه شده است. شما می‌توانید در اروپا و آمریکا، به توسعه‌ی مزارع خود بپردازید و قابلیت‌های جدیدی در زمینه‌ی کشاورزی به بازی اضافه شده است که می‌توان به ماشین‌های کشاورزی و محصولات جدید اشاره کرد. شما باید حواستان به حیوانات خود باشد تا بتوانید محصولات حیوانی خود را به بهترین شکل تولید کنید. دنیای بازی به صورت جهان آزاد است و شما به راحتی می‌توانید، در محیط اطراف مزارع خود به گشت و گذار بپردازید و موقعیت‌های جدیدی را پیدا کنید. شما می‌توانید بازی را به صورت چندنفره تا ۱۶ نفر تجربه کنید اما بخش تک‌نفره و آفلاین بازی، همچنان جذابیت زیادی برای طرفداران این سری دارد.

اگر از طرفداران سری Farming Simulator هستید، Farming Simulator 19 را می‌توان بهترین نسخه از این سری دانست. این بازی یک تجربه‌ی قوی از شبیه‌ساز کشاورزی را به طرفداران ارائه می‌دهد و می‌تواند شما را برای مدت زیادی سرگرم نگه دارد.

در ادامه برای دانلود بازی با وب‌سایت پارسی گیم همراه باشید.

حداقل سیستم مورد نیاز :

Requires a 64-bit processor and operating system
OS: 64-bit Windows 7, Windows 8, Windows 10
Processor: Intel Core i3-2100T @ 2.5GHz or AMD FX-4100 @3.6 GHz
Memory: 4 GB RAM
Graphics: Nvidia Geforce GTX 650, AMD Radeon HD 7770 graphics card or better (min. 2 GB VRAM, DX11 support)
Network: Broadband Internet connection
Storage: 20 GB available space
Additional Notes: INTERNET CONNECTION REQUIRED FOR THE ONLINE GAME

 

تصاویری از محیط بازی :

  • فرمت فایل: rar
  • ورژن فایل: 19
  • حجم فایل: 6400 مگابایت
  • شرکت سازنده: www.par30game.ir
  • رمز فایل: www.par30game.ir

مطالب مرتبط با این نوشته

دیدگاه ها